Торби и заштита

Стилска заштита за Вашиот уред.

iSTYLE MacBook sleeve

Házhozszállítás

Премиум заштита

Заштити го твојот уред со iSTYLE MacBook sleeve. Благодарејќи на материјалите, овој sleeve е тенок и издржлив - надворешниот слој го прави издржлив, а внатрешниот мек слој ќе го заштити твојот уред од гребнатини. Само избери ја големината:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Házhozszállítás

iSTYLE MacBook торба

Házhozszállítás

Заштита и практичност

Ако ти е потребно повеќе простор, избери ја нашата тенко дизајнирана MacBook торба. Надворешниот и внатрешниот мек слој ќе ти овозможи перфектна заштита на твојот MacBook. Додека пак благодарејќи на дизајнот со џебови, лесно ќе ги организираш и сите додатоци за твојот MacBook. Само избери ја големината:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Házhozszállítás

Кабли и напојување

Без разлика дали го полните вашиот уред дома или додека сте во движење, секогаш можете да сметате на додатоците на iSTYLE.


Откријте ја нашата линија на Powerbanks:

iSTYLE P10 Powerbank

Házhozszállítás

iSTYLE P10 Powerbank

Благодарение на доволниот капацитет од 10 000 mAh, можете да го полните вашиот паметен телефон до 3 пати и благодарение на поддршката за испорака на напојување и брзо полнење, полнењето на вашиот iPhone од 0% до 50% ќе трае помалку од 30 минути.

Капацитет: 10 000 mAh
USB-A output: 5V / 2A (10W)
USB-A fast charge output: 5V / 2.1A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W max)
USB-C PD output: 5V/3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W)

Дознај повеќе

Házhozszállítás

iSTYLE Wireless PD Powerbank

Házhozszállítás

iSTYLE Wireless PD Powerbank

Благодарение на доволниот капацитет од 10 000 mAh, можете да го надополнувате вашиот паметен телефон до 3 пати и со вградената подлога за полнење Qi, можете едноставно да го поставите паметниот телефон на батеријата и да започнете со полнење.

Капацитет: 10 000 mAh
Wireless излес: 5V / 1.5A (7.5W)
USB-A излес: 5V / 2A (10W)
USB-C PD излес: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W max.)

Дознај повеќе

Házhozszállítás

Совети за безжично полнење

Твојот iPhone 8 или понов модел има интегрирано безжично полнење што ви овозможува лесно и интуитивно искуство со полнење.

Безжичното полнење користи магнетна индукција за полнење на вашиот iPhone. Не ставајте ништо помеѓу вашиот iPhone и полначот. Магнетните прицврстувачи, магнетните футроли или други предмети помеѓу вашиот iPhone и полначот може да ги намалат перформансите или да ги оштетат магнетните ленти или РФИД чиповите, како оние што се наоѓаат во некои кредитни картички, безбедносни значки, пасоши и клучни фобои.

Твојот iPhone 8 или понов модел има интегрирано безжично полнење што ви овозможува лесно и интуитивно искуство со полнење.

iPhone телефоните исто така поддржуваат безжично брзо полнење, но користењето погрешна галантерија може да ве забави. За брзо функционирање на полнењето, и адаптерот и кабелот мора да можат да ја апсорбираат потребната моќност. Ако поврзете подлога за полнење од 10W на само 5W адаптер, iPhone ќе наплаќа само 5W, така што не можете да искористите брзо полнење.

Discover wireless charging options

Házhozszállítás

Помалку време за полнење,
повеќе време за себе.

Полнете до 16 часа помалку неделно со адаптерот iSTYLE 20W USB-C, што ви дава повеќе време да ги работите работите во кои уживате. Со нашиот адаптер дури и брзото 30-минутно полнење може да ви донесе до 50% полнење.

Адаптер и Кабли

Така можете да ја најдете најкратката патека помеѓу две пристаништа.

Брз водич за нашите адаптери

USB-C е USB-стандард што поддржува напојување, пренос на податоци и видео излез истовремено.

Ако имате Mac со USB-C порти, можете да користите кабел USB-C до Lightning и адаптер кабли USB-C за да го поврзете вашиот Mac со други уреди и дисплеи. iSTYLE ги нуди следниве USB-C адаптери:


iSTYLE USB-C Multimedia adapter, да се поврзете со HDMI дисплеј, два стандардни USB уреди, излез на Етернет и адаптер за напојување USB-C и за читање SD и microSD картички. Дознај повеќе

iSTYLE USB-C adapter, да се поврзете со HDMI дисплеј, два стандардни USB уреди и USB-C адаптер за напојување. Learn more

iSTYLE USB-C Pro adapter, да се поврзете со HDMI или Thunderbolt 3 дисплеј, два стандардни USB уреди, излез на Етернет и адаптер за напојување USB-C и за читање SD и microSD картички. Дознај повеќе

Házhozszállítás
Expert recommendation
iSTYLE USB Type-C HUB 4K
The Type-C HUB 4K Aluminum USB-C Adapter combines several expansion ports into one sleek, compact device. With the small but versatile adapter, you can add a USB-C PD port, a 4K HDMI port, and 2 USB-A 3.0 ports to your MacBook.
Learn more
alt desc alt desc

Прелистајте по производ

Само изберете го вашиот производ и ние ќе ви ги покажеме сите релевантни додатоци.